השכרת ומכירת במות הרמה, מלגזות וגנרטורים. רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter
עדיין לא הגעתם לחנות החיות שלנו? אצלנו תגלו עולם ומלואו עבור בעלי החיים שלכם. אנימל ק"ש - ציוד ומזון לחיות מחמד
view counter
זקוקים לחנות מחשבים איכותית עם שירות התקנות מקצועי ואמין? פתרונות מחשוב וסלולר לבית ולמשרד. LP מחשבים לאנשים שבאמת אוהבים מחשבים
view counter

גמר מאמאנט: הלביאות מק"ש מול הדובות מכרכום/אלמגור

מאת: 
גל קאלו
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
17.06.16

השתיים ייפגשו בגמר הפלייאוף העליון של ליגת מאמאנט אשכול צפון לאחר שניצחו 1-2 בחצי הגמר. בגמר הפלייאוף התחתון ייפגשו קצרין סיסטרס וק"ש מגינים.איזה פלייאוף יש לנו השנה! מתח, רמה גבוהה, קבוצות מפתיעות והרבה הנאה. העונה הסדירה הסתיימה רשמית ב-18.5 וכמה ימים לאחר מכן (ב-22.5) החלו משחקי הפלייאוף. השנה הוחלט לערוך טורניר מקומות שלישי, פלייאוף תחתון ופלייסוף (הקבוצות שלא הגיעו לפלייאוף התחתון והעליון). מה עברנו עד עכשיו ומה צפוי לנו בימים הקרובים.

 

גם הן מאמאנט. שחקניות הליגה שהגיעו לעודד בפלייאוף.
גם הן מאמאנט. שחקניות הליגה שהגיעו לעודד בפלייאוף.

 

טורניר מקומות שלישי

ב-22.5 וב-24.5 התקיים טורניר משולש בין שלושת הקבוצות שסיימו במקום השלישי בבתיהן, מתוכן עלו 2 המנצחות לפלייאוף העליון והצטרפו ל-6 הקבוצות שהבטיחו כבר את עלייתן (סיימו מקומות 1-2 בבתיהן) והמפסידה הצטרפה לפלייאוף התחתון. לטורניר הגיעו ק"ש מגינים, איילת השחר ויראון. במשחק הראשון שהתקיים באולם איילת השחר ניצחה יראון את ק"ש מגינים 0-2 ובכך הבטיחה את עלייתה לפלייאוף העליון. במשחק השני ניצחה איילת השחר באולם דנציגר קרית שמונה את מגינים וגם היא הבטיחה את עלייתה לפלייאוף העליון ודורגה במקום ה-7 בזכות תוצאה טובה יותר שהשיגה בטורניר.


לתמונות ממשחקי טורניר מקומות שלישי לחצו כאן

 

ק"ש מגינים עם עמדת השיפוט שעיריית ק"ש השיגה לליגה.
ק"ש מגינים עם עמדת השיפוט שעיריית ק"ש השיגה לליגה.טורניר פלייסוף

אם כבר מוסיפים פלייאוף תחתון, אז למה לא לעשות שמח גם לקבוצות שנשארו למטה בטבלה וסיימו אחרונות בבתיהן? ב-30.5 התקיים טורניר משולש שהפגיש את צפתנט, משגב עם/מנרה וק"ש מאמינט, היה שמח ואיפשר לקבוצות לשחק מול קבוצות אחרות ברמה שלהן. במשחק הראשון צפתנט ניצחה את ק"ש מאמינט 0-2 ובמשחקים השני והשלישי משגב עם/מנרה ניצחה את צפתנט ומאמינט 0-2 כ"א וזכתה בטורניר.


לתמונות ממשחקי טורניר הפלייסוף לחצו כאן

 

טורניר פלייסוף מהנה. מנהלות ושחקניות הקבוצות בסיום הערב.
טורניר פלייסוף מהנה. מנהלות ושחקניות הקבוצות בסיום הערב.פלייאוף תחתון

הפלייאוף התחתון הוא תוספת מצוינת שגרמה לקבוצות להמשיך ולהשקיע עד סיום העונה, כיוון שגם כאן המיקומים קובעים.רבע גמר

בערב הראשון (ה-6.6) של רבע הגמר פלייאוף תחתון שהתקיים בדנציגר קרית שמונה הפתיעה מטולה את מלכיה/יפתח 0-2 כשניצחה גם ללא מאמנה ששהה בחו"ל באותו ערב. ק"ש תל חי ניצחה את צפת ביג מאמא 0-2 והבטיחה גם היא את עלייתה לחצי הגמר.

 

ק"ש תל חי בפלייאוף התחתון.
ק"ש תל חי בפלייאוף התחתון.בערב השני שהתקיים (ה-7.6) נפגשו הקצריניות לדרבי חם ומותח, כשלבסוף סיסטרס, אשר היו מרחק נגיעה העונה מהפלייאוף העליון, עשו קאמבק אדיר וניצחו 1-2. במשחק השני ק"ש מגינים שהצליחו לגייס שחקניות ברגע האחרון ולהגיע בהרכב למשחק, ניצחה את בנות הרמה 0-2.


לתמונות ממשחקי רבע גמר תחתון לחצו כאן

 

בנות על רמה. שחקניות קבוצת בנות הרמה במשחק רבע הגמר בקצרין.
בנות על רמה. שחקניות קבוצת בנות הרמה במשחק רבע הגמר בקצרין.חצי גמר

בחצי גמר הפלייאוף התחתון נפגשו ק"ש מגינים עם ק"ש תל חי (ב-12.6) לדרבי שסיפק גם כן מתח רב, בסיומו מגינים ניצחה 1-2 ועלתה לגמר, שם תפגוש את קצרין סיסטרס שניצחה (ב-15.6) את מטולה 0-2.


לתמונות ממשחקי חצי גמר תחתון לחצו כאן

 

קצרין סיסטרס באדום ומטולה בכחול בתדרוך לפני משחק חצי הגמר.
קצרין סיסטרס באדום ומטולה בכחול בתדרוך לפני משחק חצי הגמר.פלייאוף עליון

רבע גמר

שלב רבע הגמר של הפלייאוף העליון החל באיילת השחר ב-29.5. המשחק הראשון הפגיש את האסופיות שנתנו פייט חזק לשדות הגליל (דפנה, כפר גלעדי ושאר ישוב), אך לבסוף נכנעה 2-0. במשחק השני נפגשו ק"ש מאמאשיק וחצור הגלילית. מאמאשיק הגיעה מפוקסת יותר וניצחה 0-2.

 

האסופיות ושדות הגליל במשחק רבע הגמר באיילת השחר.
האסופיות ושדות הגליל במשחק רבע הגמר באיילת השחר.הערב השני של רבע הגמר העליון התקיים בדנציגר ב-31.5, כאשר 2 הקבוצות שסיימו ראשונות בליגה נפגשו עם הקבוצות שעלו מהטורניר מקומות שלישי. שני המשחקים היו צמודים מאוד, אך לבסוף כרכום/אלמגור ניצחה 1-2 את איילת השחר וק"ש לביאות ניצחה 0-2 את יראון.


לתמונות ממשחקי רבע גמר עליון לחצו כאן

 

יראון ולביאות בעוד משחק צמוד בקרית שמונה.
יראון ולביאות בעוד משחק צמוד בקרית שמונה.


חצי גמר

המשחק הראשון של חצי הגמר התקיים ב-14.6. כרכום/אלמגור ניצחה את המערכה הראשונה וכולם חשבו שיהיה ערב קצר, אך שדות הגליל חשבו אחרת... השדות ניצחו את המערכה שנייה והובילה לאורך כל המערכה השלישית. התוצאה מראה 18-20 לשדות ועוד נקודה והן משלימות מהפך ועולות לגמר. אך כרכום/אלמגור הראו אופי חזק, לקחו נקודה אחרי נקודה, השוו ואף ניצחו 20-22 את השלישית! דרמה גדולה שהעלתה לכולם את מפלס הלחץ.

 

חולמות על הגביע. דובות הצפון מכרכום/אלמגור במשחק חצי הגמר.
חולמות על הגביע. דובות הצפון מכרכום/אלמגור במשחק חצי הגמר.המשחק השני של חצי הגמר התקיים יום לאחר מכן ב-15.6. ק"ש לביאות וק"ש מאמאשיק – הדרבי שכולם חיכו לו. מערכה ראשונה צמודה ביותר, כאשר אף קבוצה לא מצליחה לייצר יותר מ-2 נקודות רצופות. מאמאשיק מצליחות סוף סוף לייצר 3 נקודות רצופות ומנצחות 18-21 את הראשונה. במערכה השנייה הלביאות עלו מפוקסות, רעבות וטרפו כל כדור בדרך ליתרון 1-5 מהיר. הלביאות שמרו על היתרון לאורך כל המערכה השנייה והשוו את המשחק ל-1-1 ואנחנו בדרך לשלישית... צמוד צמוד לאורך כל המערכה השלישית, הקהל דוחף, הספסלים בטירוף והמתח ברמות שקשה לתאר. משחק ההגנה של הלביאות ומספר הנחתות מוצלחות לשטח של מאמאשיק, הכריעו את המשחק, 1-2 ללביאות אחרי עוד משחק מדהים.


לתמונות ממשחקי חצי גמר עליון לחצו כאן

 

סיימו ראשונות בליגה ורעבות לאליפות. ק"ש לביאות בחצי הגמר.
סיימו ראשונות בליגה ורעבות לאליפות. ק"ש לביאות בחצי הגמר.ביום ראשון ה-19.6 יתקיימו משחקי מקומות 3-4:

בשעה 20:00 פלייאוף תחתון - ק"ש תל חי מול מטולה.

בשעה 21:00 פלייאוף עליון - שדות הגליל מול ק"ש מאמאשיק.ביום שלישי ה-21.6 יתקיימו משחקי הגמר:

בשעה 20:00 גמר תחתון - קצרין סיסטרס מול ק"ש מגינים.

בשעה 21:00 גמר עליון - כרכום/אלמגור מול ק"ש לביאות.

 

חלק מצוות השיפוט של הליגה במשחקי חצי הגמר.
חלק מצוות השיפוט של הליגה במשחקי חצי הגמר.כזכור, שנה שעברה סיימה כרכום/אלמגור במקום השני, לאחר שהפסידה בגמר לרמות נפתלי. ק"ש לביאות הפסידה בחצי הגמר שנה שעברה לרמות נפתלי, אך סיימה שלישית לאחר שניצחה במשחק מקומות 3-4 את דפנה. השנה שתיהן רוצות להשלים את מה שהרגישו שפספסו בעונות הקודמות ולזכות באליפות מאמאנט אשכול צפון. בסיום המשחק יתקיים טקס הענקת גביעים לקבוצות, שחקנית העונה ומאמן/ת העונה. כולם מוזמנים להגיע ולעודד באולם דנציגר קרית שמונה.

לכל הפרטים על הפלייאוף, תרשימים ותוצאות לחצו כאן

 

ינסו לסיים במקום השלישי - שדות הגליל.
ינסו לסיים במקום השלישי - שדות הגליל.

רוצות לסיים עם טעם מתוק ובמקום השלישי - מאמאשיק קרית שמונה.
רוצות לסיים עם טעם מתוק ובמקום השלישי - מאמאשיק קרית שמונה.

מי תניף ביום שלישי את גביע האליפות לשנת 2015/16?
מי תניף ביום שלישי את גביע האליפות לשנת 2015/16?

פרסום תגובה חדשה

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital