א.א אורטופדיה וספורט
view counter
השכרת ומכירת במות הרמה, מלגזות וגנרטורים. רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter
טקיאר מזגנים
view counter

ביה"ס לכדורסל הפועל גליל עליון - לו"ז אימונים

דף הבית הרשמה לו"ז אימונים צור קשר  
גנים א'-ב' ג'-ד' ה'-ו' בנות

 






שם הקבוצה מאמן/מורה שעות שעות  שעות אולם
שלוחת קריית שמונה - אולם הפיס 
גנים קריית שמונה זיו ברתנא       פיס קריית שמונה
א'-ב' קריית שמונה זיו ברתנא ג' 17:00     פיס קריית שמונה
ג'-ד' קריית שמונה זיו ברתנא ג' 16:00     פיס קריית שמונה
ה' -ו' בנות קריית שמונה מיכל אהרון ב' 17:15 ד'  17:15   פיס קריית שמונה
ה'-ו' פרחי ספורט קריית שמונה משה רחמים א' 16:00 ו' 12:30   פיס קריית שמונה
שלוחת תל-חי
א'-ב' תל-חי דרור שאודר ד' 14:30     תל-חי
ג'-ד' תל-חי יובל סגל ב' 15:15     תל-חי
ה'-ו' תל-חי יובל סגל א' 15:15  ה' 14:30   תל-חי
שלוחת עלי גבעה
א'-ב' הגושרים יובל סגל ה' 17:00     הגושרים
ג'-ד' הגושרים יובל סגל ה' 18:00     הגושרים
קט סל עלי גבעה מייקל ב' 18:30 ג' 13:30 ה' 15:00 כפר גלעדי
שלוחת לב העמק
שמיר גנים נטע בשן א' 16:30 שמיר   שמיר
א'-ב' שמיר  נטע בשן א' 17:30 שמיר   שמיר
לב העמק א'-ב' אלעד רביד ד' 15:15     נאות מרדכי
לב העמק ג'-ד' אלעד רביד א' 15:15     נאות מרדכי
בנות צפון ד'-ו' גל גילינסקי ו 9:00 עמיר   עמיר
קט-סל לב העמק נטע בשן ב' 15:15 ג' 17:00 ה' 15:15 נאות מרדכי
שלוחת עינת הגליל
א'-ב' עינת הגליל תומר ריזנמן ב' 15:15     הגומא
ג'-ד' עינת הגליל תומר ריזנמן ד' 15:15     הגומא
ד'-ו' עינת הגליל אסף בן זקן ב' 14:30 ד' 14:30   עמיר
שלוחת הגומא
א'-ב' הגומא תומר ריזנמן ב' 15:15     הגומא
ג'-ד' הגומא תומר ריזנמן ד' 15:15     הגומא
ב'-ד' ביפתח יואב אופניהם ג' 16:30     יפתח
קט-סל הגומא זיו ברתנא א' 15:15 ד' 18:30 ה' 15:15 הגומא
שלוחת מבוא גליל
א'-ב' חולתה עדי רוסו ג' 16:00     חולתה
ג'-ד' חולתה עדי רוסו ג' 17:00     חולתה
ד'-ו' בנות ארבל ארבל נריה א' 15:15 ה' 15:15   מבוא גליל
קט-סל מבוא גליל עומר טל ב' 15:15 ג' 13:00 ד' 15:15 מבוא גליל
קט-סל חולתה אלעד רביד א'  ד' ה' חולתה
שלוחת רמת כורזים
רמת כורזים א'-ב' שי קדוש ב' 15:00     רמת כורזים
רמת כורזים ג'-ד' בראל נקש ג' 12:30     רמת כורזים
שלוחת יסוד המעלה
גנים זיו ברתנא       יסוד המעלה
א'-ג' בנות מיכל אהרון ה' 16:15     יסוד המעלה
ד'-ו' בנות מיכל אהרון ה' 17:15     יסוד המעלה
שלוחת ברעם
קט-סל ברעם רון בוצר ב' 16:00 ג' 17:00 ד' 16:00 ברעם
אימוני מצויינות
מצויינות ה'-ו' מייקל קרפ ו'      
מצויינות ג'-ד' נטע בשן ו' 12:30      

 

לפרטים נוספים:
 
072-372-8319




כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital