מחפשים אימון פונקציונאלי המשלב קרוספיט, TRX ואקסטרים? אימוני כושר אישיים וקבוצתיים במתחם מאובזר וחדשני. קרוספיט קריית שמונה
view counter
האיש שירגיש, יקפיץ וילהיב את הקהל שלכם. מי שידאג להרים את האירוע שלכם לגבהים חדשים. DJ אילון ישראל – תקליטן הבית של הצפון!
view counter
מחפשים מועדון כושר עם מגוון רחב של חוגים ומכשירים מתקדמים? הצטרפו עוד היום למשפחת הכושר החזקה של בי אקטיב
view counter
בי אקטיב - ביגוד ספורט מקצועי
view counter
פיצה פולצ'ינלה
view counter
גיים סטור - מעבדה וחנות לטלפונים סלולריים וקונסולות משחקים
view counter
המרכז לטניס בישראל סניף קרית שמונה
view counter
OPENDOORS תפתח לך את הדלת להצלחה - פיתוח ובניית אתרים לעסקים, יזמים, עצמאים
view counter
קובי הדרכה וציוד ספורט
view counter
טקיאר מזגנים - מערכות מיזוג וקירור אויר מתקדמות
view counter
EMS Plus ראש פינה - סטודיו אימוני כושר בשיטה מהפכנית
view counter
ינקי אילן שלומי שלטים בע"מ - מפעל לייצור כל סוגי השלטים, הדפסות דיגיטליות ותמונות קנבס
view counter
צדק חייתי - מזון וציוד לבעלי חיים במחירים מפתיעים
view counter
מועדון כושר ועיצוב הגוף בי אקטיב
view counter
מכבסת ורד - אנחנו מכבסים הכל!
view counter
יין בעיר קריית שמונה - הקנייה הכי טובה בעיר
view counter
דף חלק - החנות הגדולה בצפון לציוד בי"ס וציוד משרדי
view counter
אורי רובין - רפואה סינית משלימה
view counter
מאמו - מוצרי תינוקות
view counter

אליפות 3X3 לקט-סל 2017

מאת: 
מועדון גליל עליון
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
16.05.17

במסגרת אירועי הפנינג גליל עליון, נערכה אליפות הגליל בכדורסל 3X3 לכיתות ה'-ו'. 14 קבוצות נרשמו לאליפות הנהדרת.

לשלב רבע הגמר עלו 8 קבוצות:
הגומא 1 הפתיעו את סאן אנטוניו.
גדות ניצחו את החלוצים.
קליבלנד ניצחו את ה' מבוא גליל.
ובוסטון ניצחו את אוקלהומה.

משחקי חצי הגמר היו מרתקים:
גדות גברו על הגומא 1.
ובוסטון ניצחו את קליבלנד.

במקום השלישי זכתה קבוצת הגומא 1 שניצחה את קליבלנד שהסתפקה במקום הרביעי.
בגמר, במשחק שהתעלה לרמה גבוהה, גברה קבוצת גדות על בוסטון וזכתה באליפות.

הקבוצות המנצחות זכו בפרסים מתנת אתר "גליל עולה":
1. חומוס בלו בס
2. פיצה נירו
3. יוגצ'ה
4. ד"ר לק

סגל הקבוצות שסיימו בשלושת המקומות הראשונים:
מקום ראשון: גדות - דן זאבי, נאור לפשואנסקי, עמית יוסף, יהונתן ארזי.
מקום שני: בוסטון - אור חן, נעם מרדכי, רז שחר, אור מדינה.
מקום שלישי: הגומא 1: אופק חודרוב, מקסים פרץ, שי ברקוביץ.

פרסום תגובה חדשה

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital