כל המשקאות עליהם אתם רק חולמים במבחר עצום ובמחירים ממש נמוכים. כולם זורמים ליין בעיר קריית שמונה!
view counter
השכרת ומכירת במות הרמה, מלגזות וגנרטורים. רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter
השכרת ומכירת במות הרמה, מלגזות וגנרטורים. רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter

ליגה אזורית בכדורסל ילדים גליל עליון

יין בעיר קריית שמונה - הקנייה הכי טובה בעיר
view counter
מגזין אופניים - האתר השיתופי המוביל לרוכבים
view counter
רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter
המרכז לטניס בישראל סניף קרית שמונה
view counter
רהיטי החושן
view counter
הגר - קונדיטוריית בוטיק ביתית
view counter
צ'יז פיצה - Cheese Pizza
view counter
מכבסת ורד - אנחנו מכבסים הכל!
view counter
יוסי אלמקייס הגברה ותאורה
view counter
מאמו - מוצרי תינוקות
view counter
פיצה בכפר - שאר ישוב
view counter
LP מחשבים - לאנשים שבאמת אוהבים מחשבים
view counter
דור אלון גז גליל עליון - אספקת פתרונות גז
view counter
Shay Dekel Store - סטודיו לעיצוב ותפירה בהתאמה אישית
view counter
Dr. Cell - מעבדה סלולרית לתיקון טלפונים סלולריים וסמארטפונים וחנות אביזרים
view counter
בייקרס אליפלט - המרכז הצפוני לרוכבי אופניים
view counter

אירוע סיום של ליגת ישובים בכדורסל 2018

מאת: 
איתי ירושלמי
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
22.06.18

בשלישי האחרון ה-19/6 בקיבוץ נאות מרדכי התקיים אירוע הסיום של ליגת הישובים לילדים גליל עליון בכדורסל לשנת 2018.

האירוע התחיל בתחרות קליעה קבוצתית בין הקבוצות. לגמר העפילו עמיר/שמיר ובית הלל.

המחצית הראשונה של משחק הגמר בין מחניים לכפר בלום התנהל בשליטה של מחניים שהובילה לאורך רוב שלבי המחצית בהפרשים של 6-8 נקודות בהנהגת אור גלבגיסר ונבות אברהמי. תוצאת המחצית הראשונה 17-13 למחניים.

במחצית התקיימה תחרות קליעה של הורה וילד. משפחת גורדון (אבישי ואורי) מכפר בלום ניצחה את משפחת גלבגיסר ממחניים. בגמר תחרות הקליעה הקבוצתית ניצחה הקבוצה המשותפת של עמיר/שמיר את בית הלל שסיימה במקום השני המכובד.

 

 

במחצית השנייה של משחק הגמר התנהל משחק צמוד ומתוח עד לשניות האחרונות. סל ניצחון של יובל ברק מכפר בלום דקה לסיום המשחק הבטיח ניצחון לכפר בלום. שיפוט מצוין ע״י מייקל קרפ ונטע בשן מאמני המחלקה.

 

 

בטקס הסיום צוינו מאמני הקבוצות (שחקני מחלקת הנוער):
יותם קפלן ותומר סונגו מאיילת השחר -שגם זכתה בתואר הקבוצה ההוגנת
עידו גרשמן מכפר הנשיא
איילון חודורוב דנה ביתן ונבו נוידזאדה מכפר בלום
שחר ספיר מכפר גלעדי
טל מרדכי מדפנה
נרי סרור משמיר /עמיר
גיא גלבגיסר ממחניים
עשור תומר ושחר נחמיאס מגדות
שאשא רוזנפלד טל מטלון ותום ברקוביץ מבית הלל
ענבר קוממי מחולתה/יסוד
חן גיא ויהב הולנדר מלהבות הבשן

תודה ענקית לאלעד רביד שניהל את הליגה ולמנהלי הקבוצות בישובים - ניפגש בשנה הבאה...

 

פרסום תגובה חדשה

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital