האיש שירגיש, יקפיץ וילהיב את הקהל שלכם. מי שידאג להרים את האירוע שלכם לגבהים חדשים. DJ אילון ישראל – תקליטן הבית של הצפון!
view counter
טבע נאות - מבחר נעלי ילדים בחנויות המפעל
view counter
בואוווו בואווו בואוו לאכול חומוס. זה בריא וזה מדהים. בלו בס - הרבה מעבר לעוד חומוסייה
view counter

קמפיין פרסום בפייסבוק


גליל עולה לשיאים חדשים ברשת החברתית

דף הפייסבוק של "גליל עולה" הינו דף האוהדים עם מספר הלייקים הרב ביותר מבין אתרי החדשות והחיפוש בגליל ובגולן, הכולל יותר מ- 13,000 גולשים אשר עוקבים אחריו מדי יום.

כמות הלייקים וכמות התגובות בדף אוהדים בפייסבוק הנם מדד אמין לרמת העניין בדף עצמו ולרמת הפופולריות שלו ברשת החברתית הגדולה בעולם.

מדובר בצבירת תאוצה, ממש כמו כדור שלג אשר הולך וגדל. כאשר דף הפייסבוק מייצר לייקים ותגובות העסק או המוצר אותו הוא מפרסם הופך להיות ויראלי ברחבי הרשת וגם מחוצה לה. ככל שגדלה כמות האנשים אשר נחשפים לדף כך גדל הפוטנציאל השיווקי שלו, בזכות מערכת הקשרים המסועפת אשר שזורה ברשתות החברתיות – פרסומים אשר מקבלים יותר הצבעות 'לייק', תגובות ושיתופים מזוהים ע"י מערכת פייסבוק כמוקדי עניין ובאופן אוטומטי הם מוקפצים לראש רשימת ה"פיד" (דף הבית) של הגולשים, דבר אשר מאיץ את חשיפתם ובכך מקדם את העסקים עצמם.


דירוג אתרי החדשות והחיפוש המובילים בגליל והגולן (עודכן ב- 17.04.2017)
השווה בין הביצועים של הדף והפוסטים של גליל עולה ובין דפים דומים בפייסבוק.

דפי לצפייה בפייסבוק

 
* מדברים על זה - מספר הגולשים הייחודיים שביצעו אינטראקציות עם הדף במהלך שבעת הימים האחרונים. יש delay בתצוגת ה"מדברים על זה" וליתר דיוק הנתון מעודכן באיחור של יומיים.
האינטראקציות הן כאלה שגורמות להופעת הדף על ה"פיד" של הגולש
אינטראקציות הן פעולות כדוגמת: לייק לדף, פרסום הדף ב"פיד", לייק לפוסט בדף, שיתוף לפוסט, תגובה לפוסט ועוד.
אם גולש מבצע מספר אינטראקציות, רק אחת מהן נספרת משום שהנתון מייצג גולשים ייחודיים שמדברים על הדף או על תוכן הדף.