זה הזמן לגלות עולם ומלואו בעבור חיות המחמד שלכם. אביזרים, ציוד ומכירת דגים. צדק חייתי - מזון וציוד לבעלי חיים.
view counter
מחפשים אימון פונקציונאלי המשלב קרוספיט, TRX ואקסטרים? אימוני כושר אישיים וקבוצתיים במתחם מאובזר וחדשני. קרוספיט קריית שמונה
view counter
מחפשים בילוי מהנה עם חברים, משפחה או קבוצה מגובשת מהעבודה? בילוי אמיתי זה מרכז קנדה. לפרטים נוספים >>
view counter

כדורסל: עידן חדש בהפועל גליל עליון

מאת: 
אורי שמיר
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
01.04.17

איל הון יהודי-קנדי, ג'ונתן בורשטיין, יקציב בעונה הבאה סכומי כסף גבוהים כדי שקבוצות הכדורסל של הפועל גליל עליון יעפילו לליגת העל. אולם "הר וגיא" ישודרג משמעותית וישמש את קבוצת הגברים והנשים בליגת העל.

חיכינו הרבה זמן לחדשות כאלה - והנה הן מגיעות !!! עידן חדש לקבוצות הדגל של הפועל גליל עליון. איל הון יהודי-קני, העונה לשם ג'ונתן בורשטיין, הביע את הסכמתו לעמוד בראש הקבוצות החל בעונה הבאה. משמעות הדבר: בעונה הבאה ישולשו תקציביהן של שתי הקבוצות שמשחקות בעונות האחרונות בליגה הלאומית, על מנת שהן יעפילו לליגת העל, שם תהיה המטרה של כל אחת מהקבוצות להפוך לקבוצה נחשבת בליגה. בשלב זה ג'ונתן בורשטיין מעדיף לשמור על פרופיל נמוך ואינו נחשף לתקשורת, אך לנו נודע שמדובר באיש עסקים שהונו מוערך במאות מיליוני דולרים, כשעיקר עיסוקיו הם בתחום הנדל"ן. כחלק מכניסתו של בורשטיין לקבוצות הכדורסל הוא יקצה סכום נכבד לשדרוגו של אולם "הר וגיא" בקיבוץ דפנה, מתוך מטרה שבעוד שתי עונות הוא ישמש את הקבוצות בליגת העל. האולם צפוי לכלול כ- 3000 מקומות, מסך מרכזי בתקרת האולם, לוח תוצאות מודרני, מזנונים, תא מכובדים מפואר וחדרי הלבשה משודרגים. עבודות השיפוץ יחלו בעוד כשלושה חודשים ויימשכו עד לסיום העונה הבאה. פירוש הדבר: קבוצת הנשים תשחק בעונה הבאה באולם הכדורסל של קיבוץ שמיר. בתמונה הבאה תוכלו לצפות בהדמייה של האולם. 


הדמיה של אולם "הר וגיא", לאחר השדורג.
 


עכשיו, אפשר לספר לכם שמדובר במתיחה לרגל האחד באפריל... חג שמח